Oczka sufitowe szklane/kryształowe  

Oświetlenie idealne do wnętrz w stylu glamour, ale nie tylko. Szklane i kryształowe oczka sufitowe pozwalają osiągnąć zachwycający efekt gry świateł. Wyjątkowy wygląd to zasługa najwyższej jakości materiałów oraz przemyślanego designu.

Oczka sufitowe kryształowe i szklane prezentują się niezwykle efektownie, dlatego będą doskonałym dopełnieniem aranżacji sypialni, salonu oraz wnętrz biurowych. Oferujemy także modele, które mogą być zastosowane w łazienkach i kuchniach. Do wyboru wiele wariantów kolorystycznych oraz intrygujących kształtów.

Oczka sufitowe szklane – piękne światło

Dzięki temu, że oczka sufitowe szklane i kryształowe zostały obudowane w materiały w intrygujący sposób rozbijające światło, zyskują coraz większą popularność i stają się niejako luksusowym elementem aranżacji wnętrz. Ich odpowiednie rozmieszenie może podkreślać te elementy pomieszczenia, na które warto zwrócić uwagę. Oczka sufitowe kryształowe i szklane są dostępne w wersji bezbarwnej oraz przyciemnianej, wpadającej w odcień szarości i czerń. Tym samym można je dopasować do wnętrz utrzymanych w zróżnicowanej kolorystyce.

Produkty
Jest 1 produkt.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów