Koszyk

Brak produktów.

Dostawa Do ustalenia

Podatek0.00 zł

Suma 0.00 zł

Realizuj zamówienie

Lampy podłogowe na wysięgniku 

Stylowe lampy podłogowe na wysięgniku stanowią oryginalną alternatywę dla tradycyjnych, prostych lamp podłogowych. Są nie tylko niezwykle dekoracyjne, ale również pozwalają na więcej możliwości koncentrowania światła w konkretnym miejscu, np. przeznaczonym do czytania lub pracy.

Lampy podłogowe na wysięgniku do salonu

W naszym asortymencie prezentujemy bardzo szeroki wybór lamp na wysięgniku od różnych producentów. Podstawy lamp wykonane są z metalu, tworzyw sztucznych, a ich klosze z plastiku, szkła lub tkaniny, Dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i kształtach. Wybierz tę, która spodoba Ci się najbardziej.

Warto również zwrócić uwagę na lampy podłogowe na wysięgniku, posiadające marmurową podstawę. Wyróżniają się one szczególną elegancją i będą doskonale pasować do wszystkich luksusowych wnętrz. Wygięty profil, który charakteryzuje lampy podłogowe, pozwala na ich wykorzystanie podczas czytania na kanapie. Niewątpliwie lampy podłogowe na wysięgniku są także wygodne – dzięki ich mobilności oraz możliwości łatwej zmiany ustawienia w dowolnym momencie.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 46 elementów