Lampy łazienkowe  

Łazienka to pomieszczenie, w którym odpowiednie oświetlenie łazienkowe wiszące jest dla nas bardzo ważne. Dobrze dobrane lampy łazienkowe wiszące pozwolą nam w komfortowy sposób na zadbanie o swoją higienę, urodę, a także na relaks po długim dniu. W naszej ofercie znajdziesz piękne i funkcjonalne lampy łazienkowe, a wśród nich lampy kinkietowe, wpustowe, punktowe i inne.

Subtelne lampy łazienkowe

Większość proponowanych przez nas opraw świetlnych do łazienki charakteryzuje się dyskretnym designem. Tego typu lampy do łazienki z łatwością wkomponują się w pomieszczenie, które ma stwarzać przecież wrażenie sterylnego i relaksującego. Prezentujemy wykonane z metalu szkła lampy łazienkowe – doskonale oświetlą one lustro oraz okolice umywalki.

Lampy do łazienki – wodoszczelność to podstawa

W trosce o Państwa bezpieczeństwo, dostarczamy tylko i wyłącznie lampy łazienkowe opatrzone wszystkimi wymaganymi atestami oraz o wysokiej wodoszczelności, co bardzo istotne w każdej łazience.

Jak wybrać lampy do łazienki?

Oświetlenie łazienkowe powinno być uzależnione od wielkości pomieszczenia. W małych, kilkumetrowych łazienkach wystarczy światło górne – nawet pojedynczy plafon. W przestronnym metrażu swoboda aranżacji jest większa. Lampy do łazienki nie muszą wtedy ograniczać się do prostych form. Także w tym pomieszczeniu możemy zainstalować np. dekoracyjny żyrandol. Projektując oświetlenie łazienkowe, pamiętajmy o odpowiednim doświetleniu lustra i umywalki. Funkcjonalne kinkiety umiejscowione nad lustrem lub po jego bokach, pozwolą na dokładne ogolenie się czy wykonanie makijażu, który w świetle dziennym będzie wyglądał nienagannie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty lamp łazienkowych!

Produkty
Jest 80 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 80 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 80 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów