Kinkiety klasyczne  

Szukasz dodatkowego oświetlenia do sypialni, dzięki któremu stworzysz intymną atmosferę, ale także idealne warunki do odpoczynku i zrelaksowania się? Zobacz kinkiety klasyczne, m.in. z kloszami wykonanymi z tkaniny, tworzywa sztucznego lub matowego szkła. Zwróć uwagę także na te kinkiety klasyczne ozdobione sztucznymi kryształami albo z dodatkowymi reflektorami, zamkniętymi w metalowych obudowach.

Kinkiety klasyczne jedno- i dwuramienne

To, w jaki sposób wykorzystają Państwo proponowane przez nas kinkiety klasyczne, zależy tylko od Państwa. Tego rodzaju oprawy mogą oczywiście funkcjonować jako osadzenie źródła światła stricte dekoracyjnego, ale niektóre z nich sprawdzą się też jako światło do czytania, zamontowane przy łóżku. Modele klasyczne mogą posiadać jeden lub dwa klosze. Najczęściej są one wykonane ze szkła lub z odpowiednio wytrzymałej tkaniny. Solidne kinkiety w stylu klasycznym

Oferujemy wyłącznie najlepsze rozwiązania – kinkiety klasyczne do sypialni, sygnowane takimi markami, jak np. Ideal Lux, Azzardo, Trio oraz Philips – będącymi liderami w dziedzinie oświetlenia wnętrz. 

Produkty
Jest 10 produktów.

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów