EGLO

Lampy EGLO


Lampy Eglo to produkty oferowane przez znaną markę oświetleniową na całym świecie. Zapewniają one doskonałe oświetlenie całego domu, m. in. kuchni, łazienki, sypialni i pokoju dziennego. Lampy Eglo są projektowane przez ludzi z pasją i nieskończoną artystyczną wizją.


Wszystkie dostępne artykuły cechują się wyjątkowym designem. Są one zdecydowanie nowoczesną, a także lekko futurystyczną ideą oświetlenia domowego. Ciekawym działem w ich sklepie jest ten w całości przeznaczony dla dzieci. Lampy Eglo zaprojektowane dla najmłodszych zdecydowanie odpowiadają na potrzeby każdego malucha, ponieważ są kolorowe oraz posiadają ciekawą formę. Jednym z bestsellerów jest oświetlenie w kształcie pszczółki siedzącej na kwiatku. Jest to idealna propozycja dla wszystkich młodych miłośników przyrody. Gdy lampa jest zapalona jej tułów się świeci, dzięki czemu pokój dziecka zamienia się na chwilę w zaczarowaną krainę bajek.


Propozycją dla części wspólnych domu są  lampy utrzymane w stonowanej tonacji zarówno formy, jak i jej kolorów. Lampy Eglo przeznaczone do kuchni charakteryzują się wysoką wydajnością i dyskrecją. Idealnie wpasują się w duże przestrzenie domowe.

Lista produktów producenta: EGLO

Pokazuje 1 - 48 z 94 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 94 elementów