Oczka sufitowe natynkowe  

Oczka sufitowe natynkowe są prostsze w montażu, a prezentują się równie efektownie co oczka wpuszczane. Właśnie dlatego cieszą się taką popularnością. W ofercie Megalampa.pl znalazły się pojedyncze oczka sufitowe natynkowe, które doświetlą zaplanowaną przestrzeń oraz spełnią funkcje dekoracyjne.

Nasze oczka sufitowe natynkowe to również oświetlenie posiadające kilka źródeł światła. Te z powodzeniem sprawdzą się jako główne, górne oświetlenie. Szeroki wybór producentów Philips, EGLO, czy BPM pozwoli dobrać oczka do każdego pomieszczenia. 

Oczka sufitowe natynkowe – nowa jakość światła

Proponujemy oczka sufitowe natynkowe – kwadratowe i okrągłe, w metalicznym, szarym, czarnym, białym i brązowym kolorze. Takie rozróżnienie pozwala na ich wkomponowanie w każdą przestrzeń. Co równie ważne w tym względzie, prezentowane przez nas halogeny natynkowe są utrzymane w klasycznej, jak i bardzo nowoczesnej stylistyce.

Halogeny natynkowe można regulować, tzn. kierować strumień światła na dany punkt zgodnie z aktualnymi potrzebami. Tym samym można optymalnie doświetlić np. blat roboczy w kuchni lub w pracowni.

Produkty
Jest 153 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 153 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 153 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów