Koszyk

Brak produktów.

Dostawa Do ustalenia

Podatek0.00 zł

Suma 0.00 zł

Realizuj zamówienie

Oczka sufitowe wpuszczane do łazienki

W ofercie Megalampa.pl oczka sufitowe wpuszczane do łazienki to bogaty wybór designerskich produktów, które zaprojektowane zostały właśnie z myślą o tym pomieszczeniu. Warto w nie zainwestować, ponieważ wyróżniają się najwyższym poziomem wodoszczelności i doskonałymi parametrami jakościowymi.

Funkcjonalność i bezpieczeństwo nie musi oznaczać, że produkt będzie mniej atrakcyjny wizualnie. Oczka sufitowe wpuszczane do łazienki oferujemy w wielu modnych kolorach (chromowane, czarne, aluminium, białe) oraz kilku kształtach. W zależności od modelu, mają one pojedyncze źródło światła lub wyposażone są w większą liczbę żarówek.

Oczka sufitowe szklane i kryształowe – piękno światła ukryte w materiale

Oczka sufitowe kryształowe i szklane są ponadczasowe z racji tego, z jakich materiałów zostały wykonane. W naszej ofercie prezentujemy tego typu oświetlenie w odcieniu klasycznej czerni, jak i też w wersji transparentnej. Tym samym oczka sufitowe szklane i kryształowe można bez najmniejszych problemów wkomponować w przestrzenie o zróżnicowanej kolorystyce. Co ważne, oczka można dowolnie regulować – kierować strumień światła w stronę konkretnego miejsca lub przedmiotu.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 198 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 198 elementów