Lampy wiszące  

Niezwykle stylowe lampy wiszące do salonu są hitem ostatnich sezonów. Wspaniale prezentują się na otwartych, dużych przestrzeniach, które stwarzają idealne warunki dla ogromnych, fikuśnych kloszy.

Ciekawym zabiegiem stosowanym w krajach nadbałtyckich oraz w Stanach Zjednoczonych jest zamieszczanie kilku lamp wiszących do salonu obok siebie. Należy dodać, ze owe oświetlenie jest tego samego sortu, więc całość tworzy wspaniałą mozaikę artystyczną. Długie kable oraz rozłożyste klosze pozwalają na wypełnienie otwartej przestrzeni salonu, dzięki czemu łatwiej jest ją lekko zmniejszyć. Lampy wiszące do salonu wiesza się zazwyczaj nad częścią wspólną, nad stolikiem bądź blisko stołu jadalnego. Owe rozwiązanie posiada w sobie cechy funkcjonalne i ozdobne.

Jedną z modniejszych propozycji ostatnich sezonów dotyczących oświetlenia części dziennej w mieszkaniu to lampy wiszące do salonu w kształcie kuli. Wykonane są z lekkich materiałów, które delikatnie tłumią żarówkę, nie mniej jednak jest ona widoczna poprzez delikatne włókna materiałów, z których lampa jest wykonana. Idealna propozycja dla osób o artystycznej duszy, której salon musi sprawiać wrażenie ciepłego i przytulnego.

Produkty
Jest 199 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 199 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 199 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów