Lampy nad obrazy i lustra  

Obrazy, rodzinne zdjęcia czy efektowne lustra zasługują na podkreślenie światłem. W Megalampa.pl prezentujemy bogaty wybór lamp, które mają za zadanie oświetlenie obrazów i wydobycie ich piękna.

Aby kompozycja była udana, wystarczy kierować się jedną podstawową zasadą – do oświetlenia obrazów i luster w stylu klasycznym dobieramy klasyczne lampy, do dekoracji nowoczesnych zaś te o minimalistycznym designie. Wśród propozycji producentów Ideal Lux, MAXlight, Philips czy Trio znajdziesz kinkiety w kolorze srebrnym, złotym, ale także czarnym i białym.

Lampy nad obrazy

Dzięki ich zastosowaniu dopiero można dostrzec namalowane detale, piękno kolorów. Lampy nad obrazy są szczególnie wskazane do montażu w pomieszczeniach, gdzie brakuje naturalnego światła. Jeśli decydujemy się na lampę nad obrazem, wybierzmy energooszczędne świetlówki.

Lampy nad lustra

To nieodzowne elementy wyposażenia łazienki, ale i nie tylko. Lampy nad lustra montowane w tym pomieszczeniu są konieczne, aby móc prawidłowo wykonać makijaż lub ogolić się. Można również zdecydować się na zamocowanie lampy nad lustrem wiszącym w ciemnym i wąskim przedpokoju, aby optycznie go powiększyć.

Produkty
Jest 28 produktów.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów