Plafony  

Wciąż cieszące się uznaniem wielu osób, które chcą rozświetlić wnętrza (pokój dzienny, sypialnię lub przedpokój) w niebanalny sposób. Plafony ścienne i sufitowe, bo właśnie o nich mowa, przybierają obecnie coraz bardziej interesujące formy. Znajdziesz je w sklepie Megalampa.pl.

Praktyczne i oryginalne plafony

Może zdecydujesz się na plafony sufitowe z misternie ułożonych kryształków lub też z fantazyjnymi elementami zdobniczymi wykonanymi z kawałków metalu? A może zaciekawią Cię klasyczne plafony ścienne z mlecznego szkła? Przedstawiamy Ci ogromny wybór plafonów ściennych. W zależności od tego, jakie ma być ich przeznaczenie, możesz zdecydować się na plafon z pojedynczym źródłem światła lub model o większej liczbie żarówek.

Projektanci polecają plafony w szczególności do małometrażowych pomieszczeń oraz niskich, w których zamontowanie lamp wiszących wiązałoby się z tym, że wydałyby się one optycznie jeszcze mniejsze. Sprawdź, który plafon z oferty Megalampa.pl powinien rozświetlić wnętrze Twojego mieszkania!

Plafony – wszechstronne zastosowania

Jeśli potrzebujesz eleganckiego i praktycznego oświetlenia klatki schodowej, zdecyduj się na plafon. Spośród szerokiej gamy modeli – m.in. z transparentnym i mlecznym szkłem, wybierzesz ten idealny. Plafony sprawdzą się również w przedpokoju, gdzie często, z racji jego problematycznego ustawienia, panuje dość duży ścisk i trudno o zamontowanie klasycznych wiszących lamp.

Plafony cieszą się również sporą popularnością jako główne źródło oświetlenia w łazienkach. Wówczas wybieramy tego typu oświetlenie spełniające wymagania dotyczące klasy szczelności i odporności na działanie wody oraz wilgoci.

Polecamy wyłącznie plafony sygnowane markami cenionymi przez Klientów za wysoką jakość wykonania oraz dbałość o detale. Wśród nich można wymienić Azzardo, Berker, Eglo, Aquaform.

Produkty
Jest 344 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 344 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 344 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów