Plafony nowoczesne  

Poszukujesz pięknego i funkcjonalnego oświetlenia, które odbiega formą od tradycyjnego wzornictwa? Zwróć zatem uwagę na plafony nowoczesne. Wiele zróżnicowanych modeli plafonów nowoczesnych, nadających się do zamontowania w salonie, jadalni i sypialni, znajdziesz w naszym bogatym asortymencie.

Nowoczesne plafony sufitowe i ścienne

Plafony nowoczesne to doskonałe rozwiązanie, aby optymalnie rozświetlić niewielką przestrzeń (również z obniżonym sufitem) utrzymaną w nowoczesnym stylu. W zależności od indywidualnych preferencji możesz wybierać spośród prostych form (np. mleczne szkło), jak i tych o bogatym designie (połączenie metalu i szkła). 

Ten typ oświetlenia będzie odpowiedni zarówno jako podstawowy, jak i dodatkowy. Cechą, która charakteryzuje nowoczesne plafony, jest też oczywiście ich uniwersalność. W wielu przypadkach mogą Państwo sami zdecydować, czy oprawę zamontują Państwo na ścianie czy też na suficie.

Plafony o różnych kształtach

W naszej ofercie dominują modele klasyczne (okrągłe) oraz o bardziej ostrych kształtach geometrycznych. To między innymi plafony prostokątne i płaskie lub też o obudowie zbliżonej do sześcianu. Tego typu nowoczesne modele będą doskonałe do aktualnie aranżowanych wnętrz.

Produkty
Jest 160 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 160 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 160 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów