Plafony łazienkowe  

Nic tak dobrze nie sprawdza się jako górne oświetlenie łazienki, jak nowoczesny plafon łazienkowy. Sklep internetowy Megalampa.pl przygotował szeroki wybór plafonów łazienkowych od najlepszych producentów (Philips, Trio, MAXlight). W ich asortymencie znajdziemy różne modne formy, kolory i wzory. Starannie wyselekcjonowane przez nas plafony charakteryzują się przy tym wysokim poziomem wodoszczelności.

Plafony do łazienki – duży wybór

Prawdopodobnie najlepszym wyborem oświetlenia łazienki są plafony łazienkowe. Producenci, którzy dostarczają nam tego rodzaju produkty, doskonale rozumieją potrzeby Klientów oraz wiedzą, jak różne mogą być pomysły aranżacyjne, dlatego proponują plafony do łazienki o minimalistycznym kształcie oraz kolorystyce (to przede wszystkim stal i biel). Dzięki temu, wspomniane plafony łazienkowe dopasują się bez problemu do różnych kolorów płytek i stylów.

Ile światła zapewniają plafony do łazienki?

W zależności od modelu, plafony łazienkowe mają jedno lub kilka źródeł światła. Część z nich można wyposażyć w energooszczędne żarówki ledowe, przez co nie przysporzą Państwu wydatków, a jednocześnie będą świecić jasno.

Produkty
Jest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów