Koszyk

Brak produktów.

Dostawa Do ustalenia

Podatek0.00 zł

Suma 0.00 zł

Realizuj zamówienie

Lampy wiszące do salonu

Niezwykle stylowe lampy wiszące do salonu są hitem ostatnich sezonów. Wspaniale prezentują się na otwartych, dużych przestrzeniach, które stwarzają idealne warunki dla ogromnych, fikuśnych kloszy.

Ciekawym zabiegiem stosowanym w krajach nadbałtyckich oraz w Stanach Zjednoczonych jest zamieszczanie kilku lamp wiszących do salonu obok siebie. Należy dodać, ze owe oświetlenie jest tego samego sortu, więc całość tworzy wspaniałą mozaikę artystyczną. Długie kable oraz rozłożyste klosze pozwalają na wypełnienie otwartej przestrzeni salonu, dzięki czemu łatwiej jest ją lekko zmniejszyć. Lampy wiszące do salonu wiesza się zazwyczaj nad częścią wspólną, nad stolikiem bądź blisko stołu jadalnego. Owe rozwiązanie posiada w sobie cechy funkcjonalne i ozdobne.

Jedną z modniejszych propozycji ostatnich sezonów dotyczących oświetlenia części dziennej w mieszkaniu to lampy wiszące do salonu w kształcie kuli. Wykonane są z lekkich materiałów, które delikatnie tłumią żarówkę, nie mniej jednak jest ona widoczna poprzez delikatne włókna materiałów, z których lampa jest wykonana. Idealna propozycja dla osób o artystycznej duszy, której salon musi sprawiać wrażenie ciepłego i przytulnego.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 2332 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 2332 elementów