CZUJNIK RUCHU HUE 8718696595190 PHILIPS

Indeks: 8718696595190

Producent:

142,90 zł brutto

Opis

Dostępność1-6 dni (zapytaj o dostępność)
Symbol8718696595190
Kolor:biały
Wykonanie:tworzywo
Wysokość [mm]:55
Szerokość [mm]:55
Głębokość [mm]:20
Źródło światła w komplecie:nie
Klasa szczelności IP:42
Informacje dodatkowe:2 x baterie AAA
Okres Gwarancji2 lata

Więcej informacji

CZUJNIK RUCHU HUE 8718696595190 PHILIPS

Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła, oświetlenie włącza się tylko w odpowiednich momentach. Czułość wykrywania światła można łatwo zmienić w aplikacji Philips hue, tak aby czujnik uruchamiał się tylko wtedy, kiedy będziesz potrzebować tej odrobiny dodatkowego światła.

Czujnik ruchu jest zasilany bateryjnie, a więc całkowicie bezprzewodowy i łatwy do zainstalowania w dowolnym miejscu w domu. Konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy umieścić go na półce lub stoliku albo zamocować do ściany lub sufitu za pomocą dołączonej śruby. Można go nawet przymocować do metalowych powierzchni przy użyciu magnesu. Kąt wykrywania można dostosować, obracając czujnik w odpowiednim kierunku.

Do czujnike ruchu poprzez mostek Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i różnych akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub pojedynczego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki aplikacji Philips hue dla systemów iOS i Android. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

Włączanie świateł

uruchamiane po wykryciu ruchu

 • Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Podłącz nawet 50 żarówek Philips hue

  Do mostka Philips hue (niedołączony do zestawu) można podłączyć maksymalnie 50 żarówek i różnych akcesoriów. Wystarczy zacząć od dowolnego z dostępnych zestawów startowych lub pojedynczego mostka i dodawać kolejne produkty Philips hue. Następnie można sterować oświetleniem jednym ruchem palca dzięki aplikacji Philips hue dla systemów iOS i Android. System Philips hue jest oparty na ZigBee — wydajnej energetycznie i niezawodnej technologii umożliwiającej sterowanie oświetleniem. System jest nieustannie wzbogacany o nowe funkcje i ulepszenia. Aktualizacje oprogramowania oraz oprogramowania sprzętowego są przeprowadzane bezprzewodowo w produkcie Philips hue — bezpośrednio i bez problemu.

 • Włącza żarówki hue po wykryciu ruchu

  Dodaj czujnik ruchu Philips hue do mostka Philips hue za pomocą aplikacji Philips hue, a żarówki Philips hue będą włączać się automatycznie, kiedy tylko wejdziesz do pomieszczenia. Idealne rozwiązanie do łazienki, przedpokoju, piwnicy lub garażu. W aplikacji możesz wybrać, która aranżacja lub ustawienie oświetlenia ma zostać włączone po wykryciu ruchu. Kiedy czujnik przestanie wykrywać ruch, światła automatycznie zgasną.

 • Automatycznie włącza łagodne światło nocne

  Produkt umożliwia skonfigurowanie innych ustawień w zależności od pory. W ciągu dnia czujnik może zapalać jasne, białe światło, aby zapewnić lepszą widoczność. W nocy może włączać łagodne światło nocne, kiedy Ty lub Twoje dziecko wstaniecie z łózka. To umożliwi poruszanie się w ciemności, bez budzenia przy tym pozostałych członków rodziny.

 • Włącza światła tylko wtedy, gdy są potrzebne

  Dzięki zintegrowanemu czujnikowi światła, oświetlenie włącza się tylko w odpowiednich momentach. Czułość wykrywania światła można łatwo zmienić w aplikacji Philips hue, tak aby czujnik uruchamiał się tylko wtedy, kiedy będziesz potrzebować tej odrobiny dodatkowego światła. Czujnik ruchu pomaga oszczędzać energię, automatycznie wyłączając światła w nieużywanych strefach. Kiedy czujnik przestanie wykrywać ruch, światła zostaną najpierw przyciemnione, a następnie automatycznie wyłączą się po wybranym czasie.

 • Bez przewodów, więc można umieścić go w dowolnym miejscu w domu

  Czujnik ruchu jest zasilany bateryjnie, a więc całkowicie bezprzewodowy i łatwy do zainstalowania w dowolnym miejscu w domu. Konfiguracja zajmuje zaledwie kilka minut. Wystarczy umieścić go na półce lub stoliku albo zamocować do ściany lub sufitu za pomocą dołączonej śruby. Można go nawet przymocować do metalowych powierzchni przy użyciu magnesu. Kąt wykrywania można dostosować, obracając czujnik w odpowiednim kierunku.

Opinie

Napisz opinię

Cenny dostawy

KURIER DPD POBRANIEPOBRANIE - PŁATNOŚĆ PRZY ODBIORZE - Zapłać kurierowi przy dostawie.20,00 zł
KURIER DPD PRZELEWPRZELEW BANKOWY Na Twoją płatność przelewem czekamy 10 dni roboczych.15,00 zł
ODBIÓR OSOBISTYODBIÓR OSOBISTY Prosimy o wcześniejszy kontakt z nami w przypadku odbioru osobistego.0,00 zł

10 innych produktów w tej samej kategorii: