Kinkiety z czujnikiem ruchu  

Inwestycja w nowoczesne kinkiety z czujnikiem ruchu to doskonały sposób na obniżenie kosztu oświetlenia ogrodu, podjazdu, garażu i pozostałej, przynależnej do domu przestrzeni. W internetowym sklepie megalampa.pl czekają na Ciebie dziesiątki pięknie wykonanych kinkietów o różnym poziomie szczelności, przeznaczonych do montażu na zewnątrz pomieszczeń użytkowych/mieszkalnych, wyróżniających się atrakcyjnym wyglądem i bardzo wysoką wydajnością energetyczną.

Kinkiety z czujnikiem ruchu – co to takiego?

To specjalny rodzaj lamp ogrodowych wyposażonych w detektor ruchu, który w automatyczny sposób aktywuje lampę, gdy w jej polu widzenia pojawi się ruchomy obiekt określonej wielkości. Gdy wyjdziesz na taras lub pojawisz się na podjeździe pod swoim domem, detektor aktywuje lampę i ta się włączy. Po określonym czasie (czas ten można zaprogramować według własnych potrzeb) lampa automatycznie się wyłączy. Takie rozwianie jest nie tylko nowoczesne i niezwykle efektowne, ale pozwala również w wydatny sposób zmniejszyć koszty utrzymania oświetlenia wokół domu.

Jakie lampy z czujnikiem ruchu oferujemy?

Dysponujemy bogatym wyborem różnych typów lamp. Są to zarówno klasyczne kinkiety z czujnikiem ruchu, jak i eleganckie lampy naścienne o wysokim poziomie dekoracyjności, które sprawdzą się na tarasach, gankach czy balkonach. Mamy także mocne reflektory, które świecą kierunkowo, dla zagwarantowania większego komfortu użytkowania garażu czy podjazdu pod domem. Poznaj nasze produkty i wybierz coś dla siebie. Polecamy!

Produkty
Jest 19 produktów.

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów