Kinkiety  

Chcesz dodatkowo oświetlić salon i jadalnię lub też podkreślić grą świateł elementy (np. obrazy, gabloty z nagrodami), na jakie warto zwrócić uwagę? Osiągniesz swój cel, montując kinkiety ścienne. Wiele zróżnicowanych modeli znajdziesz w Megalampa.pl.

Kinkiety ścienne – oświetlenie dekoracyjne i funkcjonalne

Możemy zaproponować  Państwu kinkiety ścienne o klasycznej, nowoczesnej, ale także futurystycznej formie. Wśród nich znajdziesz m.in. te ze szklanymi kloszami, kinkiety ścienne przypominające świeczniki, obudowane listwą z tworzywa sztucznego lub metalu. Bogactwo rozwiązań oferowane przez wielu producentów to gwarancja, że znajdziesz właśnie to, czego długo szukałeś. 

Kinkiety a praktyczność

Wybierając kinkiety, oprócz stylistyki, zwróć uwagę na ich funkcjonalność. Podstawowym rozróżnieniem pomiędzy poszczególnymi modelami będzie kierunek światła. Jeśli chcemy, by kinkiety ścienne doświetlały konkretne miejsce, zdecydujmy się na te skierowane w dół. Jeśli zaś mają pełnić funkcje wyłącznie dekoracyjne, odpowiednie będą kinkiety skierowane do góry. Drugą kwestią jest przejrzystość kloszy. Mleczne, nieprzejrzyste lub matowe abażury przepuszczają mniej światła niż modele transparentne lub kinkiety pozbawione klosza.

Ozdobne kinkiety odpowiednie do dużych pomieszczeń

Kinkiet to rodzaj oświetlenia, który doskonale sprawdza się na długich korytarzach w dużych obiektach. Jednak będzie bardzo dobrym rozwiązaniem również w przypadku większego pomieszczenia, na przykład salonu przeznaczonego dla dużej liczby gości lub po prostu jako element dekoracyjny. Kinkiet przecież nie emituje (i nie musi emitować) silnego światła. Jego zastosowanie ma na celu raczej osiągnięcie ciekawej atmosfery.

Odkryj nasze kinkiety dekoracyjne

Aby zbudować taki interesujący klimat, mogą Państwo wybrać na przykład kinkiet z elementami kryształowymi. Zwisające sznury kryształów tworzą mieniącą się „zasłonkę”, co gwarantuje niezwykły efekt świetlny. Podobnie ciekawe będą modele obudowane szklanymi oraz metalowymi elementami, które sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach. Znajdą Państwo również produkty z klasycznymi oprawami z tkaniny.

Produkty
Jest 197 produktów.

Pokazuje 193 - 197 z 197 elementów

Pokazuje 193 - 197 z 197 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów