Koszyk

Brak produktów.

Dostawa Do ustalenia

Podatek0.00 zł

Suma 0.00 zł

Realizuj zamówienie

Reflektorki szklane

Interesuje Cię ponadczasowe oświetlenie główne lub punktowe? Zobacz zatem reflektorki szklane, takich producentów jak m.in. Ideal Lux, Trio, Philips, które zamówisz u nas w atrakcyjnych cenach.  
Reflektorki szklane w naszej ofercie to wiele zróżnicowanych modeli. Wśród nich sporą część stanowią takie, które tworzą doskonałe połączenie metalu z transparentnym lub mlecznym szkłem. Tego typu reflektorki szklane sprawdzą się zarówno w domowych przestrzeniach, jak i biurowych, gdzie będą emitować światło o jasnej, przyjemnej dla oczu barwie.

Praktyczne reflektorki szklane

Oferujemy jedno- i wielopunktowe reflektorki przeznaczone do montażu sufitowego i naściennego. Można je z powodzeniem stosować w przedpokojach, kuchniach i łazienkach. W tym przypadku należy wybrać te o odpowiedniej klasie szczelności i odporności na działanie wody oraz wilgoci.

Reflektorki szklane bez problemu można połączyć z innymi typami oświetlenia – również dostępnymi w szerokiej gamie w sklepie Megalampa.pl. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie reflektorki są produktami wysokiej jakości, a dzięki temu przez wiele lat będą rozświetlać wnętrza.  

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 99 elementów