Koszyk

Brak produktów.

Dostawa Do ustalenia

Podatek0.00 zł

Suma 0.00 zł

Realizuj zamówienie

Spoty, reflektorki ścienne i sufitowe

Zastanawiasz się nad tym, jakie dodatkowe oświetlenie możesz zamontować w swoim domu? Jedno- lub kilkupunktowe reflektorki sufitowe sprawdzą się doskonale w niskich pomieszczeniach. Z kolei spoty wiszące montowane na ścianach stworzą intymny klimat, jeśli nie będziesz chciał włączać głównego źródła oświetlenia.
W naszym bogatym asortymencie znajdziesz spoty wiszącereflektorki ścienne i sufitowe sygnowane znanymi, cenionymi markami. Możesz wybierać spośród modeli nowoczesnych oraz utrzymanych w futurystycznym designie. Polecamy tego typu lampy z żarówkami led, będące najbardziej energooszczędnym rozwiązaniem.

Reflektorki i spoty ścienne, jakich szukasz

W naszej ofercie prezentujemy spoty ścienne i reflektorki sygnowane markami chętnie wybieranymi przez osoby chcące odpowiednio oświetlić wnętrze domu, ale również stawiające na trwałe i estetyczne rozwiązania. Oferujemy zatem produkty takich marek jak np. Azzardo, Lirio, Philips.

Spoty ścienne i reflektorki są dostępne w szerokiej gamie wzorniczej oraz kolorystycznej. Tym samym można je dopasować do wielu aranżacji wnętrz. Ułatwiają to również materiały, z jakiego powstają, tj. szkło, metal i tworzywa sztuczne.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 559 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 559 elementów