Plafony kryształowe i szklane  

Rozświetlą każde wnętrze, wprowadzając do nich wyjątkowy taniec świateł. Plafony kryształowe i szklane to najlepsza propozycja, jeśli chcesz osiągnąć taki efekt w salonie lub sypialni. Zdobienie plafonów wiszącymi kryształami wywoła z kolei ciekawy efekt „deszczu”.

Luksusowe plafony szklane i kryształowe

Znajdziesz u nas plafony kryształowe i szklane utrzymane w minimalistycznej formie oraz bardziej ozdobne propozycje, przyciągające wzrok pięknymi detalami. Dzięki szerokiej gamie plafonów kryształowych wzorniczej oferowanej przez wielu cenionych na świecie producentów, możliwe staje się dopasowanie tego typu oświetlenia do klasycznych i nowoczesnych wnętrz. 

Plafony szklane – subtelne oświetlenie

Wywodzące się z hoteli plafony szklane to bardzo gustowny sposób, aby doświetlić pomieszczenie poprzez montaż ich na ścianach lub też stworzyć źródło delikatnego światła na suficie. Zdecydowaną zaletą tego rodzaju oświetlenia jest design, który często pozwala mu się wtopić w aranżację wnętrza. Plafony kryształowe z kolei kojarzą się z luksusem oraz stylem najlepszych hoteli na całym świecie. Bez wątpienia proponowane przez nas plafony kryształowe rozświetlą swoim blaskiem pomieszczenie.

Produkty
Jest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów