Plafony do pokoju dziecięcego  

Szukasz inspiracji do tego, aby w ciekawy sposób rozświetlić pokój kilkulatka? Zobacz zatem plafony do pokoju dziecięcego dostępne w szerokiej gamie wzorniczej.

Z pewnością trafioną ozdobą dziecięcego pokoju okaże się szklany plafony do pokoju dziecięcego z wizerunkami bohaterów z ulubionych bajek np. Kubusia Puchatka, Spidermana, Myszki Miki. Równie ciekawie prezentują się plafony do pokoju dziecięcego z dodatkowymi elementami zdobniczymi, np. zwisającymi motylkami lub samolocikami. Wspólnie z dzieckiem poznaj bogatą ofertę sklepu Megalampa.pl.

Plafony do pokoju dziecięcego w fantazyjnych kształtach

W sklepie znalazły się propozycje odpowiednie zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. To na przykład lampy sufitowe z wiszącymi samolocikami lub model Princess, stylizowany na pałac – godny pokoju małej księżniczki. Polecamy także oczywiście praktyczne plafony do pokoju dziecięcego, które dzięki wykorzystaniu odpowiedniej dekoracji, nadają pomieszczeniu bajkowego charakteru. Plafony dla dzieci występują również w kształcie kwiatów czy słońca. Wykonanie z drewna i szkła sprawia, że plafony dla dzieci wpisują się w aktualne trendy aranżacji mieszkań.

Produkty
Jest 2 produktów.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów