Lampy ledowe  

Oświetlenie LED to nowoczesne źródło światła, które dzięki swoim licznym zaletom staje się coraz popularniejsze wśród klientów. Lampy LED działające w tej technologii są o wiele bardziej wytrzymałe niż te zasilane klasycznymi żarówkami i potrafią świecić przez ponad 30 tysięcy godzin.

Co ważne, po upływie podanego przez producenta czasu, diody nie przepalają się, ale stopniowo emitują coraz słabsze światło. Innowacyjne lampy ledowe są energooszczędne, nie nagrzewają się do wysokich temperatur, a przy włączaniu nie pobierają zwiększonej ilości prądu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Wysokiej klasy lampy i oświetlenie LED

Tego rodzaju oświetlenie jest dostępne u nas w wielu wariantach. Proponujemy lampy ledowe do zastosowania wewnątrz budynków i do montażu sufitowego oraz ściennego. Polecamy także modele podłogowe i stojące. Możemy również zaoferować oświetlenie LED, które sprawdzi się w każdym ogrodzie czy też na elewacji budynku. Na Megalampa.pl znajdziesz ciekawe modele – będące połączeniem szkła (transparentnego, mlecznego), metalu, drewna – jednopunktowe i wielopunktowe lampy.

Produkty
Jest 250 produktów.

Pokazuje 1 - 48 z 250 elementów

Pokazuje 1 - 48 z 250 elementów

Pościel 3D
4.6 (91.91%) 47 głosów